Szczegóły oferty

Dom z czerwonej cegły - Boćwiński Młyn

  • SPRZEDANE

Numer oferty : 484

Sprzedane Cena do negocjacji - Domy i siedliska
156 m2 7 Sypialnie 2 Łazienki  Dodaj do ulubionych Wydrukuj

SPRZEDANE !!

Oferujemy na sprzedaż dom z czerwonej cegły położony w miejscowości Boćwiński Młyn w uzdrowiskowej gminie Gołdap.

Oferowana nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym miejscu, na terenie Chronionego Krajobrazu Doliny Gołdapy i Węgorapy, zaledwie 100 m od rzeki Gołdapy, którą organizowane są wiosną oraz latem spływy kajakowe.  Boćwiński Młyn znajduje się na terenach wiejskich w bliskim sąsiedztwie Puszczy Boreckiej oraz wielkiego kompleksu Lasów Skaliskich o powierzchni aż 8700 ha.

W skład nieruchomości wchodzą:

  • Budynek mieszkalny z 1939 roku, wolnostojący, dwukondygnacyjny o pow. około 156 m2, w którym wyodrębnione są dwa lokale mieszkalne (120 m2 + 36 m2) z dwoma oddzielnymi księgami wieczystymi. Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka oraz klatka schodowa – pomieszczenia do odświeżenia. Łazienka jest po remoncie, stolarka okienna została wymieniona na PVC, centralne ogrzewanie z kotłownią na paliwo stałe (drzewo, węgiel) w piwnicy. Pierwsze piętro wymaga natomiast kapitalnego remontu, w skład którego wchodzą:  4 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Ogrzewanie na piece kaflowe. Budynek częściowo podpiwniczony.
  • Budynek gospodarczy z wiatą o pow. zabudowy około 110 m2,  przeznaczony do rozbiórki.
  • Działka o pow. 3 279 m2 z dojazdem drogą gruntową, uzbrojona w prąd, szambo oraz studnię.

Miejsce ciche oraz spokojne, idealne dla osób chcących uciec z wielkiego miasta, na stałe lub na urlop, najbliższa infrastruktura miejska oddalona jest o 11 km i znajduje się w Baniach Mazurskich.

Uzdrowiskowa Gołdap oddalona jest o 17 km, w której znajdą Państwo m.in. Promenadę Zdrojową z Tężniami oraz Piekną Górę z wyciągami narciarskimi.

 

KUPUJĄCY  NIE  PONOSI  KOSZTÓW  POŚREDNICTWA !!!

Zapraszam do kontaktu oraz na prywatną prezentację nieruchomości.

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości?

Bezpłatnie przedstawimy oferty z różnych banków i pomożemy we wszystkich formalnościach.

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, nie jest ofertą w rozumieniu KC i może ulec zmianie.

Dodatkowe informacje

  • Stan prawny: własność z KW
  • Media: studnia, szambo, prąd
Zobacz mapę

Podobne oferty w tej kategorii