G
S
NW
Kompleks 6 działek blisko lasu na Mazurach !
Powierzchnia
None
Cena za m2
26 PLN

Kompleks 6 działek blisko lasu na Mazurach !

Grunt
Sprzedaż
Na wyłączność
mapa
79 000 PLN
79 000 PLN
79 000 PLN
26 PLN
3021.0 m2
brak
miejska w ulicy
miejska w ulicy
gruntowa
42/10597/OGS

Opis nieruchomości

Prezentujemy na sprzedaż kompleks 6 działek rolno-budowlanych o łącznej powierzchni 3021 m2 w zaciszu Rożyńska Małego w gminie Gołdap !

Kompleks tworzy 6 działek geodezyjnych (5 o pow. 0,0502 ha oraz jedna o pow. 0,0511 ha) przyjmujących regularny kształt prostokąta o wymiarach 86 m x 35 m. Położony jest w bardzo spokojnym miejscu na skraju lasu. Po drugiej stronie gruntowej drogi znajduje się jeden sąsiad niedawno wybudowany.

Media:
- prąd w drodze,
- wodociąg w drodze,
- kanalizacja w drodze.

Rożyńsk Mały jest wioską oddaloną od powiatowego miasta Gołdap o około 12 km, a do Bań Mazurskich należy pokonać dystans około 8 km. . Znajduje się tam park, a większość zabudowań tworzą domy w zabudowie bliźniaczej. W bliskiej okolicy znajduje się rozległy las zachęcający do schłodzenia w cieniu swoich drzew w gorące letnie dni, wyprawę na grzyby jesiennym rankiem, zimowy spacer w otoczeniu śnieżnego puchu jak również wyprawy wiosennym rankiem w akompaniamencie ptasich śpiewów.

Najbliższe sklepy, kościół, apteka oraz punkty medyczne znajdują się w gminnej miejscowości Banie Mazurskie oraz Gołdapi. Atrakcje w tamtym rejonie to m. in. Piramida w Rapie będąca częstym punktem na mapie turystów, ścieżka rowerowa Green Velo oraz Republika Ściborska, dzięki której latem poznamy życie Indian, a zimą Eskimosów oraz przejedziemy się psim zaprzęgiem. W okolicy organizowane są również spływy kajakowe.

W powiatowym mieście - Uzdrowiskowej Gołdapi główną atrakcją są stale rozwijające się tereny Tężni Solankowych położonych nad Jeziorem Gołdap. Charakterystycznym punktem jest także Piękna Góra, która zimą dostarcza sportowych wrażeń np. w jeździe na nartach. Miasto można również obejrzeć z góry odwiedzając widokową Wieżę Ciśnień

Jesteś zainteresowany? Złóż ofertę zakupu :)

W PRZYPADKU TEJ OFERTY REPREZENTUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE SPRZEDAJĄCEGO, KUPUJĄCY NIE PONOSI  KOSZTÓW POŚREDNICTWA.
Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Potrzebujesz kredytu na zakup tej lub innej nieruchomości?
Bezpłatnie sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przygotujemy oferty najkorzystniejszych kredytów hipotecznych, pomożemy również we wszystkich formalnościach.
 

*Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Andrzej Dołęga
Właściciel firmy / Pośrednik nieruchomości
Makler Haus Nieruchomości i Finanse
Plac Zwycięstwa 17a
19-500 Gołdap

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (19)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (19)

196 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Gołdap

910.0 m2
150 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Gołdap

1000.0 m2
55 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Kościuszki

Kowale Oleckie

1042.0 m2
115 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Grabowo

3029.0 m2

79 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook Instagram